Aluminium Sheet

| Machine Model | Vision |
| Laser Power | 2W |
| Laser Type | IR |
| Processing Mode | Laser flat |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 100% |
| Speed | 300mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 180 |
| Filters | Invert |

| Machine Model | Vision |
| Laser Power | 2W |
| Laser Type | IR |
| Processing Mode | Laser flat |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 100% |
| Speed | 300mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 180 |
| Filters | Invert |