Stainless Steel – Rings

| Machine Model | Lumos |
| Laser Power | 3W |
| Laser Type | IR Laser |
| Processing Mode | Laser Cylindrical |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 100% |
| Speed | 10mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 100 |

| Machine Model | Lumos |
| Laser Power | 3W |
| Laser Type | IR Laser |
| Processing Mode | Laser Cylindrical |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 100% |
| Speed | 10mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 100 |