| Machine Model | Vista |
| Laser Power | 10W |
| Laser Type | Diode Laser |
| Processing Mode | Laser Cylindrical |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 50% |
| Speed | 30mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 120 |
| Machine Model | Vista |
| Laser Power | 10W |
| Laser Type | Diode Laser |
| Processing Mode | Laser Cylindrical |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 50% |
| Speed | 30mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 120 |