Scratchable Leather – Black to Gold

| Machine Model | Vista |
| Laser Power | 10W |
| Laser Type | Diode Laser |
| Processing Mode | Laser flat |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 100% |
| Speed | 500mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 100 |
| Filters | Invert |
| Sharpness | 100 |

| Machine Model | Vista |
| Laser Power | 10W |
| Laser Type | Diode Laser |
| Processing Mode | Laser flat |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 100% |
| Speed | 500mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 100 |
| Filters | Invert |
| Sharpness | 100 |