Wood – Spoon
![]() |
|
|---|---|
| Machine Model | Lumos |
| Laser Power | 10W |
| Laser Type | Diode Laser |
| Processing Mode | Laser Flat |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 100% |
| Speed | 200mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 100 |
![]() |
|
|---|---|
| Machine Model | Lumos |
| Laser Power | 10W |
| Laser Type | Diode Laser |
| Processing Mode | Laser Flat |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 100% |
| Speed | 200mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 100 |