Stainless Steel – Lighter

| Machine Model | Lumos |
| Laser Power | 3W |
| Laser Type | IR Laser |
| Processing Mode | Laser Flat |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 70% |
| Speed | 158mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 300 |

| Machine Model | Lumos |
| Laser Power | 3W |
| Laser Type | IR Laser |
| Processing Mode | Laser Flat |
| Processing Type | Fill engrave |
| Power | 70% |
| Speed | 158mm/s |
| Pass | 1 |
| Line Density | 300 |